Настінний будиночок з кігтеточкою для кішок Trixie (Триксі) 42х29х28 см
- В наявності
- Код: TX-49921
3 068 ₴
+380 (66) 335-71-79

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний будиночок з кігтеточкою для кішок Trixie (Триксі) 42х29х28 см
Настінний будиночок з кігтеточкою для кішок Trixie (Триксі) 42х29х28 см — будиночок, лежак і кігтеточка в одному, кріпиться до стіни.
Особливості:
- з плюшевим покриттям (поліестер) і подряпаючою поверхнею сизалю
- печера повністю обшита плюшем, з подушкою (поліестер)
- подушку можна прати вручну
- задній бік покритий плюшем (поліестер)
- монтажний матеріал не входить
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Матеріал | Сизаль |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид тварин | Кішки |
| Матеріал виготовлення | Штучне хутро |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 068 ₴


