Годівниця для сіна й овочів для гризунів Ferplast PA 4720 (Ферпласт Пій 4720)
- В наявності
- Код: 84720017
575 ₴
+380 (66) 335-71-79

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годівниця для сіна й овочів для гризунів Ferplast PA 4720 (Ферпласт Пій 4720)
Годівниця для сіна й овочів для гризунів Ferplast PA 4720 (Ферпласт Пій 4720) — підходить для таких тварин, як морські свинки та кролики. Просто й без зусиль кріпиться на решітку клітин ваших маленьких вихованців. Міцна металева годівниця для гризунів, призначена для сіна або овочів.
Особливості Ferplast PA 4720 (Ферпласт Півонія 4720)
Годівниця для гризунів
Для сіна й овочів
Виготовлена та міцного металу
Ідеальна для кроликів і морських свинок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид тварин | Грызуны, Кролики |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Одинарна |
| Тип | Тримач сіна/овочий |
- Ціна: 575 ₴


