Велике пластикове колесо для хом'яків Ferplast FPI 4607 (Ферпласт ФПЕй 4607)
- В наявності
- Код: 84607099
1 037 ₴
+380 (66) 335-71-79

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велике пластикове колесо для хом'яків Ferplast FPI 4607 (Ферпласт ФПЕй 4607)
Велике пластикове колесо для хом'яків Ferplast FPI 4607 (Ферпласт ФПЕй 4607) — це дуже велике колесо для хом'яків, що має 30 см у діаметрі! Виготовлено з міцного зносостійкого пластику, воно незамінне для розваги та фізичних вправ вашого хом'яка і стане ключем до його активного та здорового життя. Ця модель має підставку невеликого розміру та є прекрасним аксесуаром до клітин для хом'яків.
Доступний у кількох кольорах, колір, який буде вислан Вам залежить від наявності на складі. Вибрати колір неможливо. Кольори, показані на фото, можуть бути змінені.
Особливості Ferplast FPI 4607 (Ферпласт ФПЕй 4607)
Пластикове колесо для гризунів, особливо хом'яків
Великий діаметр 30,4 см
Ідеально для фізичних вправ і розваги
Металевий механізм кріплення
Ідеально для дрібних гризунів
Можливість вибору кольору немає. Колір поставленого вам нашийника залежатиме від наявності на складі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 315 мм |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 304 мм |
| Тварина | Грызуны |
| Тип | Кулі та колеса |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 304 мм |
- Ціна: 1 037 ₴


